www.princesport.cz

Americký výrobce vybavení především pro raketové sporty. Firma Prince Sport, Inc. byla založena v roce 1970 Princetonu (odtud název PRINCE), New Jersey jako výrobce nahrávacích strojů a postupem času přešla na výrobu tenisového, squashového a badmintonového vybavení. Společnost jako první produkovala „oversize“ a „longbody“ rakety, první „Natural Foot Shape“ tenisovou obuv, první „synthetic gut“ výplet a první elektrický vyplétací stroj.

Důležité mezníky Prince

  • 1970 Bob McClue vynalezl v garáži první nahrávací stroj a pojmenoval značku Prince dle města Princeton.
  • 1977 firma představuje „THE GRAPHITE“. Gene Mayer rychle dosahuje na 4.místo ve světovém žebříčku s tímto modelem.
  • 1986 Prince uvedl na trh raketu Magnesium Pro, s kterou Pete Cash vyhrává Wimbledon.

PRINCE „TOP TEAM“ PROGRAM

Program určený pro juniory do 18 let umístěné do 10. místa celostátního ročníkového žebříčku partnerství je podloženo smlouvou materiální podpora (rakety, bagy, výplety, doplňky) možnost spolupráce s Prince International PRINCE „TEAM“ PROGRAM program určený pro juniory do 18 let umístěné od 11. do 20. místa celostátního ročníkového žebříčku – sleva 50% z doporučené MOC program pro závodní registrované hráče v kategorii dospělí do úrovně 2. ligy – sleva 50 % z doporučené MOC ostatním registrovaným hráčům všech kategorií zajištění slev při nákupu Prince zboží u našich obchodních partnerů – min. 20 % z doporučené MOC

Kolekce tenisových raket řady Performance Prince 2019

Kolekci 2019 tenisových raket značky Prince můžeme rozdělit do 3 sérií, kdy každá série reprezentuje určitou vlastnost. Modrá série Premier je zaměřena na komfort a výkon, červená série Warrior reprezentuje rotaci a výkon, a série žlutá Tour reprezentuje rotaci a kontrolu.