Nejůspěšnejší hráči TK RAPID trénující pod vedením našich trenérů

Julie Štruplová 2004
Anna Panchartek 2004
Vít Landfeld 2003
Jakub Novák 2003

David Šlapák, hráč TK Rapid Liberec, získal 1. místo dvouhra v kategorii starší žáci LTK LIBEREC

Gratulujeme!

15.2. 2016

Viktorie Molnárová, hráčka TK RAPID Liberec, získala první misto v kategorii minitenis TCEN Hrádek n.N.

20.3.2016

Viktorie Horáčková, hráčka TK RAPID Liberec, získala třetí místo v kategorii mladší žákyně čtyřhra TCEN Hrádek n.N.

13.2.2016

Viktorie Horáčková, hráčka TK RAPID Liberec, získala třetí místo v kategorii babytenis PTA Kolín

5.9.2015

Viktorie Horáčková, hráčka TK RAPID Liberec, získala druhé místo v kategorii babytenis TJ Solidarita Praha

22.8.2015

Viktorie Horáčková, hráčka TK RAPID Liberec, získala první místo v kategorii babytenis TK Konstruktiva Praha

11.7.2015

Viktorie Horáčková, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala první místo v kategorii babytenisu LTC Poděbrady

21.3.2015

Jana Kareisová, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala první místo v kategorii babytenisu Hradec Králové

7.3.2015

Viktorie Horáčková, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala třetí místo v kategorii babytenisu Mladá Boleslav

21.2.2015

Matyáš Kurilla, hráč Tenis Nisa Liberec, získal 2. místo dvouhra v kategorii starší žáci TK Mladá Boleslav

19.1. 2015

Matyáš Kurilla, hráč Tenis Nisa Liberec, získal 1. místo dvouhra v kategorii starší žáci TJ Sokol Vysočina

30.12. 2014

Viktorie Horáčková, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala druhé místo v kategorii babytenisu Sportovní centrum Linhart Poděbrady

20.9.2014

Jana Kareisová, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala svůj první turnajový titul v kategorii babytenisu TJ Solidarita Praha

28. 8. 2014

Pavel Douda, hráč Tenis Nisa Liberec, získal první místo v kategorii babytenisu TK Břízky Jablonec n.Nisou

Super gratulujeme!

6.9. 2014

Matyáš Kurilla, hráč Tenis Nisa Liberec, získal 3 místo dvouhra a 2 místo čtyřhra v kategorii starší žáci TK LTC Děčín

28.9. 2014

Tereza Jurková, hráčka Tenis Nisa Liberec, získala svůj první turnajový titul v kategorii babytenisu Hotel Orion Liberec

1. 3. 2014

Dvě finále na turnajích v babytenise pro Janu Kareisovou v zimní tenisové sezoně Jana jako jediná dívka mezi dvanácti mladými hráči tenisového turnaje JTA CUP, jehož pořadatelem byl klub ČLTK Bižuterie Jablonec nad Nisou, postoupila z druhého místa ve skupině do čtvrtfinále vyřazovacího pavouka. Tam ve čtvrtfinále přehrála jabloneckého Filipa Hanzelína a v semifinále porazila Honzu Hanzla z Hrádku nad Nisou 4–0.

1.12.2013

Liberec – Mladí tenisté ze severočeské oblasti bojovali v Jablonci o postup do severočeského finále v minitenise. Každý ze čtyřčlenného týmu z důvodu nepříznivého počasí odehrál zápas pouze na jeden vítězný set do 15 bodů.

Nejblíže postupu mají po vítězném turnaji tenisté ze Startu Liberec pod vedením trenérky Kateřiny Ďulíkové ve složení Jana Kareisová, Viktorie Horáčková, Jan Dušátko a Tobiáš Novák.

12.6.2013

V prvním utkání porazili LTK Liberec 5:3 a ve druhém ČLTK Jablonec B 8:0.

Třetí klání mezi Startem a ČLTK Jabloncem A bylo velmi dramatické a rozhodl až poslední zápas, ve kterém Viktorka Horáčková porazila Jana Hrdého nejtěsnějším možným výsledkem 15:14. I když všechny poslední zápasy byly velmi vyrovnané, tenisté z Hrádku v nich prohráli celkově 2:6 a obsadili zatím druhé místo. Celkový vítěz a postupující do finále bude znám po druhém kole, které se uskuteční 8. června v Hrádku nad Nisou.

23.5.2013

Turnajové tituly pro hráčku Ludmilu Kareisovou

Pouhé 2 gemy z 50 odehraných ve čtyřech singlových zápasech ztratila Ludmila na celostátním tenisovém turnaji Unica Cup, který se konal od 8. 8. do 10. 8. v Mělníce. Důraznou hrou bez chyb s častými změnami rytmu nedala soupeřkám šanci získat více míčů v řadě. I tři deblové zápasy byly jasnou záležitostí dvojice Kareisová-Křížová a náleží ji turnajový titul ve čtyřhře.

15.8.2013

Liberec – Druhé vítězství z celostátního turnaje mladších žákyň v zimní tenisové sezoně 2013 si z Prahy Černošic odvezla mladá liberecká hráčka Ludmila Kareisová z LTK.

Již v prvním kole překvapila vítězstvím nad druhou nasazenou tenistkou Klárou Kasalovou z Teplic. Po více než dvouhodinové bitvě zvítězila ve třetí zkrácené sadě 10:5. Ve druhém kole zdolala hladce Veroniku Sváčkovou z Modřan 6:0, 6:0. V semifinále byl k vidění velmi pestrý tenis na obou stranách, ve kterém Ludmila zvítězila nad Simonou Nebesařovou z TK Pelhřimov opět ve třetí zkrácené sadě 10:4.

Ve finále našla zbraně na první nasazenou a minulou vítězku turnaje Annu Pátkovou z TK Neridé a odváží si titul za výsledek 6:1, 6:3.

4.4. 2013

Liberec – Na MČR v babytenise družstev v Prostějově předvedl liberecký tým ve složení Lilka Gajdošová, Ludmila Kareisová, Jaroslav Majšajdr a Jan Málek pod vedením trenérů Martina Zahrádky a Tomáše Ježka bojovný výkon.

Prali se o každý míček, gam i zápas. Potom, co hladce prohráli s týmem z TK Neridé, byli rovnocenným soupeřem pro tenisty z Trend Sport Krnova a nakonec hladce přemohli družstvo TK Stools Strakonice.

Mistrem ČR se stal Agrofert Prostějov, před druhým TK Neridé a třetí I. ČLTK Praha.

Slavnostní zahájení, přítomnost předních světových hráčů (wimbledonská vítězka Petra Kvitová, Jiří Veselý), samotná tenisová klání i slavnostní zakončení byla pro děti velkou motivací v jejich další sportovní dráze.