Torex Security s.r.o.

Bezpečnostní agentury TOREX SECURITY, spol s.r.o. nabízí služby v oblasti komerční bezpečnosti a dodávek montáží bezpečnostních informačních systémů a je členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členem Hospodářské komory ČR.


Princesport

Americký výrobce vybavení především pro raketové sporty. Firma Prince Sport, Inc. byla založena v roce 1970 Princetonu (odtud název PRINCE), New Jersey jako výrobce nahrávacích strojů a postupem času přešla na výrobu tenisového, squashového a badmintonového vybavení. Společnost jako první produkovala „oversize“ a „longbody“ rakety, první „Natural Foot Shape“ tenisovou obuv, první „synthetic gut“ výplet a první elektrický vyplétací stroj.

Důležité mezníky Prince

  • 1970 Bob McClue vynalezl v garáži první nahrávací stroj a pojmenoval značku Prince dle města Princeton.
  • 1977 firma představuje „THE GRAPHITE“. Gene Mayer rychle dosahuje na 4.místo ve světovém žebříčku s tímto modelem.
  • 1986 Prince uvedl na trh raketu Magnesium Pro, s kterou Pete Cash vyhrává Wimbledon.

BioProtect

Bioprotect prokazatelně harmonizuje elektrosmog a eliminuje negativní účinky zdraví škodlivého záření v našem okolí, na pracovišti i v osobním životě. Naše produkty odrušují škodlivé záření vznikající v okolí domácích spotřebičů (TV, Hifi, počítačů, mobilních telefonů, ledniček,…), elektro-zařízení, podzemních zdrojů vody, patogenních zón a také kosmické záření, které negativně ovlivňuje imunitní systém a metabolizmus, což může vést až k závažným zdravotním problémům. Na psychické úrovni záření způsobuje nespavost, deprese, agresivitu nebo přecitlivělost na stres.


1. Liberecká bezpečnostní

Bezpečnostní agentura Liberec

1. Liberecká bezpečnostní, s. r. o. je předním poskytovatelem bezpečnostních služeb v Liberci a jeho okolí s komplexním zaměřením na ochranu majetku a osob.


KB design reklama s.r.o.

Společnost KB design reklama s.r.o. byla založena v červnu roku 1994. Z malé firmičky jsme postupem času vybudovali firmu, která jako jedna z mála v Libereckém kraji, je schopna vám nabídnout tak širokou paletu reklamních služeb. Naší velkou výhodou je, že jsme přímí výrobci reklamy. Za dodržení vysokého standardu kvality jsme tak schopni držet i nízké ceny. Pod nově budovaným názvem REKLAMNÍ CENTRUM se budeme i nadále snažit uspokojit vaše představy. Od dodání vizitek až po reklamní kampaně.


www.rehabilitace-lbc.cz

Rehabilitace, masáže

diagnostika a fyzioterapie
 – bolestivé a jiné stavy pohybového aparátu
 – návštěvní služba, možnost rehabilitace u Vás doma


RealSan Group SE

Společnost RealSan Group SE, byla založena v roce 2009 a vznikla vyčleněním divize obchodu ze společnosti Realsan s.r.o. Od roku 1993 se orientujeme na dodávky speciálních produktů a technologií týkajících se problematiky sanací vlhkého zdiva a hydroizolací.

Naše činnosti:
•prodej a distribuce produktů pro sanaci vlhkého zdiva a hydroizolačních materiálů
•stavebně technické průzkumy, posudky, analýzy
•návrhy optimálních řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva podle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.

Všichni naši technici a zaměstnanci se soustavně vzdělávají v oblastech sanace vlhkého zdiva a hydroizolací, tak aby byli schopni kvalifikovaně posuzovat a navrhovat efektivní sanační opatření.


MUDr. Dagmar Nováková

MUDr. Dagmara Nováková

Ordinace poskytuje komplexní léčbu alternativními celostními metodami jako je homeopatie, EAV a akupunktura.


MedeaCare

Regenerační centrum MEDEACARE v centru Liberce je zde pro každého, kdo potřebuje ulevit od akutních a chronických bolestí a potíží s pohybovým systémem, má zájem zlepšit svůj zdravotní stav a celkový životní pocit.

Kromě profesionálně cílených metod Vám dopřejeme dokonalou relaxaci a regeneraci celého těla v podobě nekonvenčních masáží.

Vkusně vybavené prostory a vstřícné prostředí regeneračního centra MEDEACARE je zde pro každého, kdo potřebuje zklidnit svou mysl a zároveň si chce odnést příjemný prožitek.


ITS Tennis

Vážení klienti rádi bychom Vás informovali o tenisové akademi ITS Tennis Center z Olomouce, kterou vede velmi úspěšný tenisový trenér a ředitel Michal Kadláček.

Služby ITS

Tenisová akademie ITS Tennis centre nabízí svým hráčům veškeré služby, které by dnes moderní tenisová akademie měla nabízet a které dnešní moderní tenis vyžaduje.

Snaží se hráčům pomáhat ve všech směrech a jejich působení ulehčit co nejvíce, tak aby se mohli plně věnovat svému tréninkovému plánu.


CROS

CROS  – Centrum pro rozvoj osobnosti a skupin

Společenství psychologů, psychoterapeutů a koučů, které spojuje společná filosofie, systém hodnot a snaha poskytnout každému ze svých klientů to, co je pro něho v danou chvíli nejpřínosnější.


Kamevéda

Kamevéda jako filozofie výchovy, zdá se, rozděluje veřejnost na dva tábory. Pro část rodičů jsou její základní principy nepřijatelné. Zvláště pro ty, kteří se v životě málo kdy ocitli v situaci kdy o něco skutečně silně a v potu tváře usilovali.

Naopak, úspěšní lidé, kteří se ke svému postavení dokázali dopracovat skutečně poctivým velkým úsilím, jsou ve většině Kamevédou, její filozofií a možnostmi, fascinováni a nadšeni.