Partneři

www.torex-security.cz

Bezpečnostní agentury TOREX SECURITY, spol s.r.o. nabízí služby v oblasti komerční bezpečnosti a dodávek montáží bezpečnostních informačních systémůa je členy Komory podniků komerční bezpečnosti ČR a členem Hospodářské komory ČR.


www.princesport.cz

Americký výrobce vybavení především pro raketové sporty. Firma Prince Sport, Inc. byla založena v roce 1970 Princetonu (odtud název PRINCE), New Jersey jako výrobce nahrávacích strojů a postupem času přešla na výrobu tenisového, squashového a badmintonového vybavení. Společnost jako první produkovala „oversize“ a „longbody“ rakety, první „Natural Foot Shape“ tenisovou obuv, první „synthetic gut“ výplet a první elektrický vyplétací stroj.

Důležité mezníky Prince


www.bioprotect.cz

Bioprotect prokazatelně harmonizuje elektrosmog a eliminuje negativní účinky zdraví škodlivého záření v našem okolí, na pracovišti i v osobním životě. Naše produkty odrušují škodlivé záření vznikající v okolí domácích spotřebičů (TV, Hifi, počítačů, mobilních telefonů, ledniček,…), elektro-zařízení, podzemních zdrojů vody, patogenních zón a také kosmické záření, které negativně ovlivňuje imunitní systém a metabolizmus, což může vést až k závažným zdravotním problémům. Na psychické úrovni záření způsobuje nespavost, deprese, agresivitu nebo přecitlivělost na stres.


www.1lb.cz

Bezpečnostní agentura Liberec

1. Liberecká bezpečnostní, s. r. o. je předním poskytovatelem bezpečnostních služeb v Liberci a jeho okolí s komplexním zaměřením na ochranu majetku a osob.


www.kb-design.cz

společnost KB design reklama s.r.o. byla založena v červnu roku 1994. Z malé firmičky jsme postupem času vybudovali firmu, která jako jedna z mála v Libereckém kraji, je schopna vám nabídnout tak širokou paletu reklamních služeb. Naší velkou výhodou je, že jsme přímí výrobci reklamy. Za dodržení vysokého standardu kvality jsme tak schopni držet i nízké ceny. Pod nově budovaným názvem REKLAMNÍ CENTRUM se budeme i nadále snažit uspokojit vaše představy. Od dodání vizitek až po reklamní kampaně.


www.rehabilitace-lbc.cz

Rehabilitace, masáže

diagnostika a fyzioterapie
 – bolestivé a jiné stavy pohybového aparátu
 – návštěvní služba, možnost rehabilitace u Vás doma


www.realsan.cz

společnost RealSan Group, SE byla založena v roce 2009 a vznikla vyčleněním divize obchodu ze společnosti Realsan s.r.o. Od roku 1993 se orientujeme na dodávky speciálních produktů a technologií týkajících se problematiky sanací vlhkého zdiva a hydroizolací.

Naše činnosti:
•prodej a distribuce produktů pro sanaci vlhkého zdiva a hydroizolačních materiálů
•stavebně technické průzkumy, posudky, analýzy
•návrhy optimálních řešení pro komplexní sanaci vlhkého zdiva podle nejnovějších vědeckých poznatků a zkušeností.

Všichni naši technici a zaměstnanci se soustavně vzdělávají v oblastech sanace vlhkého zdiva a hydroizolací, tak aby byli schopni kvalifikovaně posuzovat a navrhovat efektivní sanační opatření.


www.mudrnovakova.cz

MUDr. Dagmara Nováková

Ordinace poskytuje komplexní léčbu alternativními celostními metodami jako je homeopatie, EAV a akupunktura.


www.medeacare.cz

Regenerační centrum MEDEACARE v centru Liberce je zde pro každého, kdo potřebuje ulevit od akutních a chronických bolestí a potíží s pohybovým systémem, má zájem zlepšit svůj zdravotní stav a celkový životní pocit.

Kromě profesionálně cílených metod Vám dopřejeme dokonalou relaxaci a regeneraci celého těla v podobě nekonvenčních masáží.

Vkusně vybavené prostory a vstřícné prostředí regeneračního centra MEDEACARE je zde pro každého, kdo potřebuje zklidnit svou mysl a zároveň si chce odnést příjemný prožitek.


www.itstennis.cz

Vážení klienti rádi bychom Vás informovali o tenisovou akademi ITS Tennis Centre z Olomouce, kterou vede velmi uspěšný tenisový trenér a ředitel Michal Kadláček.

Služby ITS

Tenisová akademie ITS Tennis centre nabízí svým hráčům veškeré služby, které by dnes moderní tenisová akademie měla nabízet a které dnešní moderní tenis vyžaduje.

Snaží se hráčům pomáhat ve všech směrech a jejich působení ulehčit co nejvíce, tak aby se mohli plně věnovat svému tréninkovému plánu.


www.cros.cz

CROS  – Centrum pro rozvoj osobnosti a skupin

Společenství psychologů, psychoterapeutů a koučů, které spojuje společná filosofie, systém hodnot a snaha poskytnout každému ze svých klientů to, co je pro něho v danou chvíli nejpřínosnější.


www.kameveda.com

Kamevéda jako filozofie výchovy, zdá se, rozděluje veřejnost na dva tábory. Pro část rodičů jsou její základní principy nepřijatelné. Zvláště pro ty, kteří se v životě málo kdy ocitli v situaci kdy o něco skutečně silně a v potu tváře usilovali.

Naopak, úspěšní lidé, kteří se ke svému postavení dokázali dopracovat skutečně poctivým velkým úsilím, jsou ve většině Kamevédou, její filozofií a možnostmi, fascinováni a nadšeni.Tenisové kempy 2019

Pozor novinka – Neváhejte navštívit naše nové webové stránky, kde najdete další produkty
www.tkrapid.cz
Jested

Kontakt

sídlo tenisového klubu
Tenisový Klub TK Rapid Liberec
Letná 247, Liberec 1, 460 01
telefon
tel. +420 720 958 777

Prince